Poniżej wszystkie niezbędne informacje, jak przygotować się do konsultacji, aby czas podczas naszego spotkania wykorzystać jak najlepiej:

- Na konsultację przygotuj dziennik żywieniowy. Prowadź go przez minimum 3-5 dni. Wskazówki do uzupełniania w zakładce DO POBRANIA – TUTAJ.
- Przed konsultacją wypełnij i prześlij ankietę, dotycząca Twojego stanu zdrowia i stylu życia. Dzięki temu wspólnie zaoszczędzimy czas i podczas spotkania będziemy mogli poświęcić go na dokładne przekazanie zaleceń i wyjaśnienie jakichkolwiek wątpliwości. Ankieta do pobrania TUTAJ.
- Przed konsultacją wykonaj i prześlij e-mailem swoje badania laboratoryjne z krwi na czczo. W przypadku posiadania badań nie starszych niż 3 miesiące, również można uznać je za aktualne. Lista badań laboratoryjnych do pobrania TUTAJ. Jeśli nie będziesz posiadać badań, to zostaną one zlecone na pierwszym spotkaniu.
- Prześlij (jeśli posiadasz) swoją dokumentację medyczną, w tym starsze wyniki badań laboratoryjnych oraz listę przyjmowanych leków i suplementów.
- Na konsultację w gabinecie przyjdź minimum 1,5 godziny po posiłku (w celu wykonania analizy masy i składu ciała). O tym jak przebiega analiza przeczytasz TUTAJ.
Do przesłania przed pierwszą konsultacją (w skrócie):
- aktualne wyniki badań (lista do pobrania TUTAJ) – jeśli nie posiadasz badań, zostaną one zlecone na konsultacji.
- przynajmniej 3 dni dziennika żywieniowego (do pobrania TUTAJ)
- wypełniona ankieta (do pobrania TUTAJ)
- dokumentacja medyczna oraz lista przyjmowanych leków i suplementów (jeśli posiadasz)
Kto może zgłosić się na konsultację?
Pomagam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Pracuję głównie z osobami borykającymi się z:
- schorzeniami o podłożu autoimmunologicznym (Hashimoto, celiakia, RZS, łuszczyca, AZS)
- zaburzeniami hormonalnymi (niedoczynność tarczycy, funkcjonalny brak miesiączki, PCOS, niepłodność)
- zaburzeniami gospodarki glukozowo-insulinowej (insulinooporność, hipoglikemia, cukrzyca typu 2)
- dolegliwościami trawiennymi (refluks, IBS, SIBO)
- inne niezdiagnozowane dolegliwości jak np. nadmierna utrata włosów, problemy z cerą, brak energii w ciągu dnia, spadki energetyczne po posiłku, wzdęcia, zaparcia, migreny
Często wystarczy zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe, zadbać o zdrowy styl życia, zmodyfikować dotychczasową dietę, uzupełnić niedobory i wdrożyć odpowiednią suplementację, aby znów cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Prawidłowo dobrany sposób żywienia, zoptymalizowany styl życia i pozytywne nastawienie determinują stan naszego zdrowia i dobrego samopoczucia!