Jak przygotować się do konsultacji?

Poniżej wszystkie niezbędne informacje, jak przygotować się do konsultacji, aby czas podczas naszego spotkania wykorzystać jak najlepiej:

jak przygotować się do konsultacji
  1. Na konsultację przygotuj dziennik żywieniowy. Prowadź go przez minimum 3-5 dni. Wskazówki do uzupełniania w zakładce DO POBRANIA – TUTAJ.
  2. Przed konsultacją wypełnij i prześlij ankietę, dotycząca Twojego stanu zdrowia i stylu życia. Dzięki temu wspólnie zaoszczędzimy czas i podczas spotkania będziemy mogli poświęcić go na dokładne przekazanie zaleceń i wyjaśnienie jakichkolwiek wątpliwości. Ankieta do pobrania TUTAJ.
  3. Przed konsultacją wykonaj i prześlij e-mailem swoje badania laboratoryjne z krwi na czczo. W przypadku posiadania badań nie starszych niż 3 miesiące, również można uznać je za aktualne. Lista badań laboratoryjnych do pobrania TUTAJ. Jeśli nie będziesz posiadać badań, to zostaną one zlecone na pierwszym spotkaniu.
  4. Prześlij (jeśli posiadasz) swoją dokumentację medyczną, w tym starsze wyniki badań laboratoryjnych oraz listę przyjmowanych leków i suplementów.
  5. Na konsultację w gabinecie przyjdź minimum 1,5 godziny po posiłku (w celu wykonania analizy masy i składu ciała). O tym jak przebiega analiza przeczytasz TUTAJ.

Do przesłania przed pierwszą konsultacją (w skrócie):

  • aktualne wyniki badań (lista do pobrania TUTAJ) – jeśli nie posiadasz badań, zostaną one zlecone na konsultacji.
  • przynajmniej 3 dni dziennika żywieniowego (do pobrania TUTAJ)
  • wypełniona ankieta (do pobrania TUTAJ)
  • dokumentacja medyczna oraz lista przyjmowanych leków i suplementów (jeśli posiadasz)

 Kto może zgłosić się na konsultację?

Pomagam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Pracuję głównie z osobami borykającymi się z:

  • schorzeniami o podłożu autoimmunologicznym (Hashimoto, celiakia, RZS, łuszczyca, AZS)
  • zaburzeniami hormonalnymi (niedoczynność tarczycy, funkcjonalny brak miesiączki, PCOS, niepłodność)
  • zaburzeniami gospodarki glukozowo-insulinowej (insulinooporność, hipoglikemia, cukrzyca typu 2)
  • dolegliwościami trawiennymi (refluks, IBS, SIBO)
  • inne niezdiagnozowane dolegliwości jak np. nadmierna utrata włosów, problemy z cerą, brak energii w ciągu dnia, spadki energetyczne po posiłku, wzdęcia, zaparcia, migreny

Często wystarczy zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe, zadbać o zdrowy styl życia, zmodyfikować dotychczasową dietę, uzupełnić niedobory i wdrożyć odpowiednią suplementację, aby znów cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Prawidłowo dobrany sposób żywienia, zoptymalizowany styl życia i pozytywne nastawienie determinują stan naszego zdrowia i dobrego samopoczucia!